środa, 11 września 2013

Ewa Nowak- Bransoletka

Cześć!
Mam dzisiaj dla was pierwszą recenzje książki. Jest to książka, która dopiero dzisiaj ma swoją premierę. Chodzi mi o książę znakomitej pisarki- Ewy Nowak pt."Bransoletka".

Ogólnie o książce:
Weronika jest uczennicą ostatniej klasy gimnazjum. Jej rodzice to wykształceni ludzie na poziomie, tacy, którym uprzejmie kłaniają się sąsiedzi. Za piękną fasadą kryje się jednak prawdziwy dramat. Weronika i jej brat doświadczają ze strony ojca-tyrana przemocy psychicznej i fizycznej, a ich matka woli zdystansować się od rodzinnych problemów, udając, że ich nie dostrzega. Zakochana w koledze Weronika liczy, że na warsztatach teatralnych spędzi z nim dużo czasu. Okazuje się jednak, że Łukasz oddał jej własne miejsce na warsztatach. Mimo początkowego rozczarowania, zajęcia teatralne pomagają Weronice poradzić sobie z sytuacją w domu i doświadczyć pierwszej prawdziwej miłości.


Książka bardzo mi się spodobała. Lubię powieści Ewy Nowak i miałam duże nadzieje zaczynając tę książkę. Pani Ewa oczywiście mnie nie zawiodła. Czytając "Bransoletkę" pomyślałam, że ta książka była adresowana do mnie, że przekaz, który się w niej znajdował był specjalnie dla mnie. Bardzo fajna książka, która pokazuje jak radzić sobie w życiu. Polecam wam tę książkę i mam nadzieję, że ją przeczytacie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz